אבנר ברנהיימר. תכל׳ס, יש לו את זה. כן, גם לך ניב סולטן. בענק!

|
ניב סולטן ביש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת - Efifo

מגזין אופנה, מגזין אופנה ישראלי, מגזין אופנה אונליין, אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, חודש האישה באפיפו

 

אבנר ברנהיימר, מיוצרי הסידרה ״יש לה את זה״, פיצח את הישראליות שכיף לצפות בה ולהתאהב. ניב סולטן היא עוד סיבה לאהבה. גם מגי אזרזר, מאיה דגן, עוז זהבי, אקי אבני, מאור שוויצר, אלין לוי ודני שטג מעוררים את הרגש הזה שעושה כיף בלב

מאת: אפי אליסי, עורך ראשיEfifo

 

ניב סולטן ביש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת 12, Efifo
הגוף והפנים שלך נשמעים ליכולת משחק מהפנטת. ניב סולטן. ״יש לה את זה״. צילום: יחסי ציבור קשת 12

אני לא איש של טלוויזיה. ממעט לצפות. כשאני מתאהב, זה סיפור אחר. קולנוע אני הכי אוהב וגם אופנה. נו, טוב, זו עבודה.
מעולם לא תליתי פוסטרים על הקירות. ילד של ספרים. אותם הערצתי. סיפור טוב הוא העניין שלי. מאז ומעולם ניסו גדולים וקטנים להסביר מה זאת אהבה. כנראה שאין באמת הסבר. אהבה היא קסם.

מגי אזרזר, אבנר ברנהיימר, פרמיירה , יש לה את זה, Efifo, מגזין אופנה, אופנה
חתולת משחק שלוקחת כל תפקיד וממציאה אותו כמו היא זו שכתבה אותו. מגי אזרזר ואבנר ברנהיימר בפרמיירת ״יש לה את זה״. צילום: יח״צ

כבר שנה שיש לי כלבים חדשים איתם אני יוצא ממסך המחשב שלי ונזכר שיש צבע לתל אביב. בטיולי הפיפי קקי בגן מאיר נתקלתי מספר פעמים במגי אזרזר ובקותי סבג (בנפרד), מטיילים עם הכלבלב שלהם. בוקר אחד התיישבתי על ספסל וגיליתי קותי סבג אחר משחשבתי. נבון ודי חכם. מתחת לקסקט גם די חתיך וגבוה. לא דיברנו על מגי שלו. אני לא אורי מ׳מאקו׳ שמשחקת אלין לוי (אלינה לוי המפתיעה. או שלא. בכל מקרה היא עושה אחלה תפקיד. הכי קרוב למציאות הצהובה) בסידרה שעושה לי את זה: ״יש לה את זה״. לא מכבר חגגנו את הישראליות ב-70 לישראל. אז מהי ישראליות?

דוד ויונתן. יהודה לוי ואוהד קנולר ביוסי וגאגר. צילום: יח״צ, אופנה, מגזין אופנה ישראלי, Efifo
דוד ויונתן. יהודה לוי ואוהד קנולר ביוסי וג׳אגר. צילום: יח״צ

אבנר ברנהיימר (עטור הפרסים), יוצר, תסריטאי ועורך משובח שכתב סרטים וסדרות טלוויזיה שהן אבני דרך ושינו במידה את הטלוויה, הקולנוע וישראל שלנו. ברנהיימר הצליח אולי יותר מאחרים לפצח את הישראליות ולגרום לנו להתאהב בה דרך הדמויות שהוא יוצר – יש להם בייגלה בצורת לב מעל הראש.

אבנר ברנהיימר, יש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, יחצ, Efifo
פורץ אבני דרך. אבנר ברנהיימר. צילום: יח״צ

בשנת 2002 הוא שבר את ליבי וגרם לי (ולהמוני ישראל – רובם סטרייטים) להתאהב ביהודה לוי (שחקן ענק), שכיכב ב״יוסי וג׳אגר״ הסוחף והמרגש שכתב ברנהיימר (ביים: איתן פוקס, מוזיקה: עברי לידר). דמות שאם תקלפו אותה תמצאו את הישראליות: גברים, צבא, אהבה, הומואים (אמש נרשמה היסטוריה. שרון אפק, הפרקליט הצבאי הראשי יצא מהארון ויהפוך לאלוף ההומו המוצהר הראשון בתולדות ישראל) ובעיקר שכול מיותר.
הקולנוע הישראלי היו לו שלבים התפתחותיים. החל ממלחמות וצבא, דרך קיפוח, בורקס, עדתיות, יחסי אהבה שינאה של ישראלים ופלסטינים ואהבה. (לקח לקולנוע הישראלי יותר מדי זמן לגלות שאנחנו בעצם בני אדם).

יהודה לוי, יפתח קליין, מאיה דגן, אמא ואבאז, אופנה, מגזין אופנה, Efifo
השיר שלנו. יהודה לוי, יפתח קליין, ומאיה דגן. ״אמא ואבאז׳״. צילום: יח״צ

אבנר ברנהיימר הביא לנו את ״פלורנטין״ (1997-1998) סידרה ששינתה את פני הטלוויזיה. בדרך היו גם “מה אתה שח”, “פיק אפ”, “עד החתונה”, “מסכים”, “בלו נטלי”, “אמא ואבאז׳” (ששינתה את חיי) והשלאגר ההיסטרי “כיפת ברזל” (2017) וכעת: ״יש לה את זה״ (קשת, ערוץ 12) שיצר יחד עם מיכל מונצ’ז ודנה עדן שגם הפיקה.

ניב סולטן, יש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת 12, Efifo
התאהבתי. ניב סולטן. ״יש לה את זה״. צילום: יחסי ציבור קשת 12

ניב סולטן (״להתבגר״, ״לה פמיליה״, “סוסי פרא”, “כמעט מפורסמת”, “מתים לרגע”) היא נטלי לוי, הסטייליסטית המוכשרת בתפקיד הראשי ב״יש לה את זה״, מוכיחה שאכן יש לה את זה ובענק. היא היופי הישראלי המזוקק. כובשת. אני התאהבתי, הצלם, המצלמה, היוצרים והעם. כך מרגיש לי.

ניב סולטן ומאור שוויצר, יש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת 12, Efifo
אהבה היא שיר לשניים? ניב סולטן ומאור שוויצר. ״יש לה את זה״. צילום: יחסי ציבור קשת 12

אה, כן, גם שני הגברים שלה בסידרה רוצים אותה לעצמם: עוז זהבי (ליאור אלימלך – הבעל של שירז, הכוכבת המפורסמת שמגי אזרזר עושה ממנה מטעמים) ומאור שוויצר (שחר. אהבת נעוריה – לתפארת מדינת ישראל). בואו נסכם ששני החתיכים נותנים עבודה. שחקנים מלידה.
חכי ניב, לא סיימתי איתך. זה לא באמת היופי. את משחקת נפלא ומופלא. טורפת את המסך. הגוף והפנים שלך נשמעים ליכולת משחק מהפנטת ועושים לתסריט עוד חסד מופלא. אני מאוהב.

עוז זהבי, מגי אזרזר, יש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת 12, Efifo
אוריה החיתי. עוז זהבי וניב סולטן. ״יש לה את זה״. צילום: יחסי ציבור קשת 12

מגי אזרזר. השחקנית העסוקה בישראל ובצדק. שחקנית נהדרת. חתולת משחק שלוקחת כל תפקיד וממציאה אותו כמו היא זו שכתבה אותו.
מאיה דגן זו מאיה דגן. להטוטנית של מימיקות. גם אם לא היו נותנים לה לדבר, היא הייתה עושה זאת ממקום של שחקנית גדולה. קאסט נפלא של שחקנים שעושים תפקידים נהדרים (דני שטג מרגש). יש משהו בסידרה הזו שמזכיר לי למה עם שלם התאהב ברותם סלע ואביב אלוש.

ניב סולטן, אקי אבני, יש לה את זה, אופנה, מגזין אופנה, צילום יחסי ציבור קשת 12, Efifo
התעשייה בשיאה. או שלא. אקי אבני וניב סולטן. ״יש לה את זה״. צילום: יחסי ציבור קשת 12

אופנה. כעורך ראשי של מגזין אופנה התוודעתי לתעשיית האופנה רק בשנים האחרונות ויש לי אליה יחסי אהבה-תיעוב. אקי אבני משחק נפלא ומספר את הדילמות שלי הכי טוב שיש. ישראל הפכה למעצמה טלוויזיונית רבת ערוצים. אופנה ואוכל הם המצרכים הבסיסיים של כל בן אנוש. לעומת ריח הבישול שמציף אותנו מהמסכים, אופנה כמעט ולא קיימת בטלוויזיה הישראלית (הדרקונים של דורין אטיאס זה נחמד. אבל לא מספיק). נכון, אופנה מעט שטחית ועדיין, ניתן ליצר תוכן חשוב שקשור בה). ואפרופו אופנה, את הסטיילינג ב״יש לה את זה״ עשתה מאיה מור בכישרון רב.

מגי אזרזר, ניב סולטן, עוז זהבי, יש לה את זה, צילום משה נחמוביץ, מגזין אופנה, אופנה, Efifo
יש להם את זה ודי כיף לי שיש אותם. מגי אזרזר, ניב סולטן, ועוז זהבי. ״יש לה את זה״. צילום: משה נחמוביץ

קראתי קצת מה נכתב על הסידרה במקומות אחרים. ביקורת זה חשוב. אני אוהב לכתוב על מה שאני אוהב וממעט לכתוב על דברים שאני לא אוהב. זה אני. העלילה לוקחת אותנו יד ביד עם השחקנים למקומות של צחוק, דמע, ורגש. לי כנראה זה הספיק כדי להתאהב.

מיכל מונצז, קרני זיו (מנהלת הדרמה של קשת), אבנר ברנהיימר ודנה עדן בפרמיירת יש לה את זה, Efifo, מגזין אופנה, אופנה,
מימין: מיכל מונצז, קרני זיו (מנהלת הדרמה של קשת), אבנר ברנהיימר ודנה עדן בפרמיירת ״יש לה את זה״. צילום: יח״צ

 

 

 

 

 

 

 

 

Efifoמגזין האופנה של ישראל

Efifo, מגזין אופנה ישראלי, משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo, מגזין אופנה ועיצוב, שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, מוקדש כולו לאופנההפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראלEfifo, מגזין אופנה אונליין, הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo, מגזין אופנה, יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, דוגמנים, דוגמניות, סטייליסטים, סטייליסטיות, מעצבי שיער, מאפרים ומאפרות.

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה