אוכל: בחוף של ניקה

|
Nika beach, אופנה, מגזין אופנה, מגזין אופנה ישראלי, כתבות אופנה, מגזיני אופנה ישראלים, מגזין אופנה 2018, עיתון אופנה, מגזין אופנה ועיצוב, מגזין אופנה אונליין, עיתון אופנה 2018, Fashion Magazine, fashion, Israeli Fashion Magazine, Efifo, צילום: מיטל סולומון - 1

אווירה נהדרת, אוכל טעים ובריזה משכרת. יותר מזה אנחנו לא צריכים

מאת אפי אליסי

 

Nika beach, צילום: מיטל סולומון
פרגית סופלאקי   צילומים: מיטל סולומון

 

כולנו התאהבנו בגל היווני שהתחיל אי שם עם יהודה פוליקר, המשיך עם אריק איינשטיין ז"ל, והשיא היה "בחוף של טרפטוני", של שלומי שבת, שהכניס את ניחוחות יוון לכל החושים. השיר הסוחף הביא את ריחות, טעמים ורומנטיקה של טברנה ומוזיקה יוונית. בימים אלה נפתחה על חוף ימה של הרצליה פיתוח מסעדת Nika beach, קפצנו לטעום וחזרנו עם צליל חדש: "בחוף של ניקה". המסעדה החדשה של גורן טסה ורועי לאון, המסעדנים הוותיקים שבבעלותם מספר מסעדות ובארים, עונה על כל הציפיות של טברנה בסגנון יווני. אווירה נהדרת, אוכל טעים ובריזה משכרת. יותר מזה אנחנו לא צריכים.

 

Nika beach, צילום: מיטל סולומון
בריזה משכרת. מסעדת Nika beach

 

 

Nika beach, צילום: מיטל סולומון
הסיגרים של ניקה

 

 

Nika beach, צילום: מיטל סולומון

 

 

Nika beach, צילום: מיטל סולומון
פלאפל כרובית

על המטבח ב'ניקה', מנצח השף מתי נקש, שבנה  תפריט טפאסים, מנות עיקריות, וקינוחים עם אינטרפרטציה אישית משלו לטעמי המטבח היווני.

Nika beach
חוף השרון, הרצליה פיתוח. טל'. 09-9512472
שעות:08:00 עד אחרון הלקוחות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efifo – מגזין אופנה

Israeli Fashion Magazine ,מגזין אופנה ישראלי

Efifo, מגזין אופנה ישראלי, משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo, מגזין אופנה ועיצוב, שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, מוקדש כולו לאופנה – הפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראל. Efifo, מגזין אופנה אונליין, הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo, מגזין אופנה, יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, דוגמנים, דוגמניות, סטייליסטים, סטייליסטיות, מעצבי שיער, מאפרים ומאפרות.

פורסם בקטגוריה ללא קטגוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות פייסבוק