אופנת נשים: בוטיק זיוה טל וינטג׳

|
בצילום: זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ-3

״יש משהו בהוט-קוטור שמעורר כל פעם מחדש את האהבה לאופנה״. זיוה טל, הבעלים של אחד המקומות הקסומים לאופנת וינטג׳, שם תוכלו למצוא בגדי נשים, נעליים, תיקים, ומותגי אופנה נחשקים

 

בצילום: זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ-1
זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ

 

מאת מערכת המגזין

הבוטיק הססגוני זיוה טל וינטג׳ הוא מקום המתאפיין בקסם לא מוגדר המכיל בתוכו פריטי וינטג’ שהם נכסי צאן ברזל של נשים ייחודיות, אופנתיות ויוצאות דופן. המושג וינטג’ מתאר בגד בן עשרים שנה או יותר הנושא מאפיינים מובהקים של התקופה בה יוצר. כמו: הגזרה, הבד, הדוגמה וטכניקת הגימור. איכות של תקופה אחרת, ייחודיות, ותמורה גדולה להשקעה לשנים רבות.

 

חוויית קנייה

הוספת אקססורי-וינטג’ לאאוטפיט עדכני יוצר מראה מסוגנן ומקורי. הנשים שאוהבות ורוכשות בגדי וינטג’ עושות מעקף לתרבות הצריכה ומאפשרות לא להיכנע לתכתיבים של החברות הגדולות. יש לכן הנשים את החופש האמיתי למצוא את הקול האסתטי והאופנתי האישי. כאשר מכל פריט יש רק את האחד, חוויית הקנייה הופכת למעניינת הרבה יותר בניגוד לקולקציות מסחריות, שגורמות לכל הנשים להיראות דומות, גדולתם של פריטי הוינטג’ היא בנדירותם.

 

בצילום: זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ-2
זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ

 

משקפי שמש של ולנטינו ודיור

לזיוה טל וינטג׳ יש הכרות אישית רבת שנים עם העוסקים בתחום ברחבי אירופה משם היא מייבאת את בגדי הוינטג’ הייחודיים, משנות ה-50 ואילך, חדשים ועדיין נושאים את התג המקורי.

בבוטיק זיוה טל וינטג׳ תמצאו שמלה ונעליים של מיסוני, תיק של מיו מיו, בלאנסייאג’ה, קום דה גרסון, מסגרות למשקפי ראייה של סברבוסקי, משקפי שמש של ולנטינו ודיור, נעלי דיור, חצאית של שאנל וג’ינסים.

 

בצילום: זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ
זיוה טל וינטג׳. צילום: יח״צ

 

זיוה טל: יש משהו בהוט-קוטור שמעורר כל פעם מחדש את האהבה לאופנה. לא בגלל הפומפוזיות. גם לא בגלל הגלאם או היוקרה. בטח שלא בגלל האבנים הטובות והנוצות. אלא בגלל המגע. בזכות החייט. בזכותה של התופרת. אנשים שעובדים עם הידיים. שנוגעים בחומר. הטיילור מייד. אותו מגע הקסם שנעלם כלעולם לא היה בייצור האופנה התעשייתי. יש משהו בהוט-קוטור שמעורר געגועים. געגועים למעין חוויה לא מוכרת של תפירה אצל זן נכחד של בעלי מקצוע. חייטים. תופרות. מעין חוויה אירופאית מרוחקת. אבל לנו בבוטיק יש חלון בזמן לכל מה שיחודי ואתן מוזמנות לבקר”.

בוטיק זיוה טל וינטג׳
כתובת:  רחוב עולי ציון 22, יפו

 

Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: [email protected]
אתר: https://www.fashionisrael.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
דף עסקי: Fashion Israel

 

פורסם בקטגוריה אופנת נשים