אסף גורן: ״או שאני מצליח או שאני מת. אני רוצה להיות אבא כמו שלי לא היה אבא״

|
אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן בעירום, Asaf Goren, צילום מני פל - 3

אסף גורן היה אמור להיות כוכב בישראל, וכשזה לא קרה הוא ניסה את מזלו בהוליווד ובאסיה. עכשיו הוא כאן. רגע לפני חשיפה גדולה שאולי תחסוך ממנו את החיים שהוא לא באמת רוצה. ״מה שנותן לי כוח בסופו של דבר הוא שאני אצליח ברמה כזו שאוכל לעזור לאנשים שלא יכולים לעזור לעצמם״

 

אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן דוגמן, Asaf Goren, צילום מני פל - 1
אסף גורן. צילום. מני פל. חולצה:  maozdahan nouveaurichedog

 

מאת: אפי אליסיעורך אחראי

את אסף גורן פגשתי לראשונה בשנת 2014, רגע אחרי שכיכב בסידרה TLV בהוט. מאוחר יותר נפגשנו על סט צילום עם ריף נאמן. הפקת אופנה שנגנזה. יומיים אחרי צילמנו אותו יחד עם לי לוי הפקת אופנה שפורסמה ב-Efifo. בהשקה שקיימנו למגזין במועדון החתול והכלב ניתן היה למצוא תמונות מוגדלות שלו בתערוכה שיצרנו. המפגש האחרון שלי איתו היה בבית הלוחם. נסעתי להביא לו את התמונה המוגדלת כמתנה. ״אבא״ יהיה מאוד גאה״ אמר. אביו נכה צה״ל ומתגורר בארצות הברית. לשם עבר אסף גורן והקשר בין שנינו עבר לרשת החברתית. מדי פעם שאלתי לשלומו והוא עידכן על הקריירה מעבר לים.

למה עזבת את הארץ?
״כי אני מאמין שאני צריך לייצג את הארץ ולאו דווקא לגור בארץ. אני רוצה להיות הפנים של הארץ בהרבה דברים בעולם ואני מאמין שיש לי את היכולות והכישורים המתאימים לעשות זאת. לאו דווקא בקטע פוליטי, אלא בדרך אמנותית. אנשים מתחברים לארץ שלנו דרך הלב״.

היית רגע לפני פריצה, זה לא היה פיספוס?
״הייתי מרגיש הרגשת פספוס אם לא הייתי עושה את זה. בארץ אמרו לי אתה רקדן ברייקדנס. עשיתי פה בר מצוות. ריציתי יותר״.

 

אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן דוגמן, Asaf Goren, צילום מני פל - 5
אסף גורן. מכנסיים: רנואר, צילום: מני פל

 

מה היה ההספק שלך בחו״ל?
״לא הכל היה דבש. גרתי חצי שנה בתוך האוטו. עשיתי ארבע תוכניות שם MTV הנחתי מספר תוכניות, הייתי מנחה של השטיח האדום בערוץ Fox, נולדתי לרקוד האמריקאי טופ 8, שתי עונות של wore cost of America, פרזנטור של רוז, אפליקציה לגוגל, קליפ של בריטני ספירס, maroon 5, גייסון דה רולר״.

ועדיין חשוב לך לחזור לארץ
״מאוד מאוד מאוד חשוב לי להיות בארץ. איפה הכי חשוב להצליח? בבית שלך. על מי אתה רוצה להשפיע? על האנשים שקרובים אליך פה״.

 

נמדדים בהצלחות, לא בנסיונות. יש מיליון יפים. אני הכי מכוער בכל אודישן שאני מגיע בהוליווד. לא מכוער, הכי פחות יפה וגם כנראה הכי פחות מוכשר. אבל היחידי שמדבר״

 

חסרה לך האהבה של הקהל הישראלי?
״ברור. זו השפה שלי, הריחות שלי, האנשים שאני אוהב, פה אני רוצה להשפיע על אנשים. כאן, מעל הכל״.

ואם תרגיש שאתה מצליח פה אתה נשאר?
״אין פה שאלה. ההצלחה פה היא בחירה. אתה חייב להיות מודע לעצמך. אם אתה רוצה להצליח פה בגדול אתה חייב לעשות דברים גדולים. אתה יודע מה אמרו לי פה לפני שעזבתי? ׳אתה עוד תימני שרוקד ברקדנס׳. מישהו אמר לי את זה באיזו הפקה. מלהקת לא זוכר את שמה. לא קיבלתי כלום. כלום. בארץ עשיתי כסף ברוך השם. אין שום דבר רע בבר מצוות. לא רציתי לעשות את זה. לא היתי מרוצה. בחו״ל אני הכי פחות יפה, הכי פחות גבוה, הכי פחות שרירי ומוכשר. אבל עדיין, אני הכי מיוחד, כי אני מישראל״.

 

אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן דוגמן, Asaf Goren, צילום מני פל - 6
אסף גורן.מכנסיים וז׳קט: nouveaurichedog by Maoz Dahan, שעון גוצ׳י, טבעות: Miller. צילום: מני פל

 

היופי שלך עוזר או מפריע?
״אני חושב שיופי תמיד עוזר. אבל הוא מאוד מאוד גבולי ואיך אתה מבין את זה? לדעתי בישראל כולם יפים. יש הרבה יפים ויפות. בהוליווד כולם פי מיליון יותר יפים ממך. אז אתה מבין שהחוצפה הישראלית שלך, שהאופי שלך,  זה מה שיבליט אותך. זה שאני שונה מהם זו החוזקה שלי״.

יופי לפעמים מתעתע
״אם יש לך משהו אחר מלהציע יותר מלהיות סתם בחור יפה, אז אתה אתה יודע. נמדדים בהצלחות, לא בנסיונות. יש מיליון יפים. אני הכי מכוער בכל אודישן שאני מגיע בהוליווד. לא מכוער, הכי פחות יפה וגם כנראה הכי פחות מוכשר. אבל היחידי שמדבר״.

 

״אני מאוד רוצה להנחות תוכניות גדולות. אני עושה מוזיקה באנגלית. מפיק מוזיקה לסרט באנגלית. אני לא רוצה לעשות פסטיגל. אתה צריך לדעת מה אתה לא רוצה לעשות. אני לא רוצה להרגיש לא מוערך״

 

אודישנים זה קשה
״בישראל אתה מקבל לא ארבע בחודש. בחו״ל אתה מקבל ארבע לא ביום. אז אתה נהיה חסין מזה. ברוך השם אני עם יותר מוטיבציה כשאני מקבל לא״.

מה היה חסר לך שם?
״לראות את המשפחה שלי. שום הצלחה, כסף ותהילה לא שווים אם אתה לא יכול להיות עם האנשים שאתה אוהב. חוויות דרך סרטונים שאני מעלה בוואטסאפ ובאינטגרם? אני רוצה שהאנשים שאני אוהב יהיו איתי. לידי״.

 

אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן דוגמן, Asaf Goren, צילום מני פל - 4
אסף גורן.חולצה: זארה, מכנסיים: H&M, משקפיים: אירוקה. צילום: מני פל

 

היית לגמרי לבד
״לבד עד היום. ארבע שנים גם בהוליווד וגם באסיה. אבל וואלה בשביל הצלחה צריך להקריב. המיינס מנצח״. מה שנותן לי כוח בסופו של דבר הוא שאני אצליח ברמה כזו שאוכל לעזור לאנשים שלא יכולים לעזור לעצמם״.

איזה אסף חוזר לארץ?
״אני חוזר אריה. חוזר חייל קרבי יותר מחייל קרבי״.

אתה מאמין שתצליח?
״אין פה ספק בכלל זה או שאני מצליח או שאני מת״.

 

״בישראל כולם יפים. יש הרבה יפים ויפות. בהוליווד כולם פי מיליון יותר יפים ממך. אז אתה מבין שהחוצפה הישראלית שלך, שהאופי שלך,  זה מה שיבליט אותך. זה שאני שונה מהם זו החוזקה שלי״

 

יש לך רשימה?
״אני מאוד רוצה להנחות תוכניות גדולות. אני עושה מוזיקה באנגלית. מפיק מוזיקה לסרט באנגלית. אני לא רוצה לעשות פסטיגל. אתה צריך לדעת מה אתה לא רוצה לעשות. אני לא רוצה להרגיש לא מוערך״.

מה החלום הגדול שלך?
״החלום הגדול שלי דוגרי? מעל הכל אני רוצה להיות אבא ואני רוצה משפחה. אני רוצה להיות אבא כמו שלי לא היה אבא״.

 

אסף גורן האח הגדול VIP, אסף גורן דוגמן, Asaf Goren, צילום מני פל - 2
אסף גורן. חולצה: זארה. צילום: מני פל

 

הפקת אופנה בלעדית עם אסף גורן: https://bit.ly/2APyI8Q

אסף גורן ל׳חיים שרגא׳
צילום: מני פל, סטיילינג: חדיג׳ה דסוקי
איפור ועיצוב שיער: שרון פור
צולם במלון דייב. גורדון 17 תל אביב: www.brownhotels.com

 

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אתר: https://www.fashionisrael.co.il/
מייל: [email protected]
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/
פורסם בקטגוריה מגזין אופנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *