בלעדי ל-Efifo: אסף גורן וריף נאמן. התמונות נחשפות לראשונה

|
אסף גורן, ריף נאמן, התמונות נחשפות6

״הייתי צריך לקבל החלטה. הפסקתי את הצילומים. התנצלתי. הסברתי שזה לא עובד. חשבתי הרבה אם לחשוף את התמונות. המציאות העכשווית הביאה אותי לעשות כן. אסף גורן וריף נאמן. התמונות האבודות והמטושטשות״

 

אסף גורן וריף נאמן - 2
אסף גורן וריף נאמן

 

מאת: אפי אליסי

זה קרה לפני שלוש שנים לערך. תיאמנו הפקה בין אסף גורן, היום כוכב ״האח הגדול VIP״ המשודרת בערוץ 13, אז בוגר התוכנית ״TLV – עושים את תל אביב״ ששודרה בהוט. לאסף גורן ציוותנו דוגמנית צעירה, ריף נאמן שהגיעה מהצפון הרחוק עם אמה והסוכן הצמוד רוברטו. ריף נאמן היום כוכבת גדולה. דוגמנית ושחקנית. בקרוב נצפה בה בעונה החדשה של ״פאודה״.
הצוות המקצועי שהיה על הסט מהטובים בתעשייה. משהו לא עבד. כל כך הרבה עבודה הושקעה. מצד אחד אסף גורן וריף נאמן המתוקים, על הספה: הסוכנים שלהם ואמא של ריף שהשכימה קום והגיעה מרחוק. בחדר האיפור הצוות המקצועי. ואני הייתי צריך לקבל החלטה. הפסקתי את הצילומים. התנצלתי. הסברתי שזה לא עובד.
הצילומים המקוריים של מה שהספקנו לצלם נגנזו והושמדו. אני צילמתי קצת באייפד. בעיקר צילומים מטושטשים. צלם אני לא. האייפד שכב מאז על מדף בפינת העבודה. לא עשיתי בו שימוש. הנייד הוא העולם.
לפני שנתיים אימצנו כלב. ״בינקי״. מאוחר יותר אימצנו גם את ״לונה״. המכשפה הקטנה הזו שהגיעה אלינו כשהייתה בת חודש וחצי הרסה לנו חצי בית. עטים, מצתים ומשקפיים חיסלה בכמויות. כיצד הגיעה אליהם אלוהים יודע. זוכרים את האייפד? גם אותו היא ניסתה לאכול וסימני השינים חרוטים בו היטב. חשבנו שהוא מת.
עברנו עיר, דירה חדשה וכשפירקנו את הארגזים נתקלנו באייפד של לונה. הבת שלי יאן התעקשה להטעין אותו והוא גילה סימני חיים. מצאתי בו אוצרות. מסיבות הקשישים שצילמתי בבית החם של אמא. תמונות משפחתיות וסט קטן מההפקה שנגנזה. חשבתי הרבה אם לחשוף את התמונות. המציאות העכשווית הביאה אותי לעשות כן. אסף גורן וריף נאמן. התמונות האבודות והמטושטשות.

 

אסף גורן וריף נאמן - 7
אסף גורן וריף נאמן
אסף גורן וריף נאמן - 4
אסף גורן וריף נאמן
אסף גורן וריף נאמן - 8
אסף גורן וריף נאמן
אסף גורן וריף נאמן - 3
אסף גורן וריף נאמן
אסף גורן וריף נאמן - 1
אסף גורן וריף נאמן
אסף גורן וריף נאמן - 9
אסף גורן וריף נאמןן
אסף גורן וריף נאמן - 6
אסף גורן וריף נאמן

 

אסף גורןכתבות אופנה

אסף גורן ולי לוי צמודיםhttps://bit.ly/2BoZk0u

בלעדי! מיטה עם אסף גורןhttps://bit.ly/2t8U50r

אסף גורן ״האח הגדול VIP״. הפקת אופנהhttps://bit.ly/2RLlsrh

אסף גורן ״האח הגדול VIP״. ראיון אישיhttps://bit.ly/2taBYHO

אסף גורן. הצילומים הלוהטיםhttps://bit.ly/2DW13vZ

 

 

מגזין אופנה של ישראל

ֿ

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

 

פורסם בקטגוריה אופנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *