דבר העורך: ישראל אוגלבו הוא חתול רחוב. מכוון לזכייה. אני מאמין שיזכה

|
ישראל אוגלבו האח הגדול, האח הגדול רשת

הגברים של ״האח הגדול״, ישראל אוגלבו, אליאב רחמים ותומר רוטשילד בשיחה על אופנה וסטייל. וגם: רוצו לראות McQueen – חיי אלכסנדר מקווין. ישראל אוגלבו יזכה כנראה. הסיפור מנצח

 

בצילום: ישראל אוגלבו האח הגדול, האח הגדול רשת 13
יזכה כנראה. ״הרבה יותר חמור בעיניי למרוח סיפורים רכילותיים ובזויים של רכילאים קטנים מאתרים צהובי על אנשים שהם כלל אינם מכירים. בטח כשהם מנותקים מהיקום״. ישראל אוגלבו האח הגדול. צילומים: רשת 13

 

אפי אליסי, עורך ראשי – Efifo

מקווין
מיום שייסדתי את Efifo – מגזין אופנה. התעקשתי לברוח מרכילות. בוודאי זו הזולה והבזויה. כן, הקהל חולה על זה ומביא תנועה רבה לאתרי בידור המתהדרים בצבעי השמש היוקדת. האם אופנה לבדה יכולה להחזיק? רבים טוענים לשטחיות בנישה זו. גם בי מתקיימות מלחמות, שהרי אני בא מעולם האמנות (לא שאין שם פלצנות. היא בכל מקום) ועדיין, אמש צפיתי בהקרנה מיוחדת של הסרט הדקומנטרי והמהפנט McQueen, על אלכסנדר מקווין, מעצב האופנה הגאון-אלוהי: אופנה, יצירה, אמנות, תרבות, סמים, תשוקה, נפש, גוף. חיים ומוות. רוצו לראות.

 

McQueen-אלכסנדר-מקווין-מגזין-אופנה-מגזין-אופנה-ישראלי-אופנה-Efifo-Fashion-Fashion-Magazine
McQueen. צילום: יח״צ

 

ישראל אוגלבו

אז נדמה שלא ממש חייבים לחפש את השטחיות במקום שנמצאים בו חיים. שהרי גליל בד בחנות בנחלה מקבלת חיים והולכת למקומות מופלאים לאחר שקיבלה ישות מידיהם של מעצבי אופנה מוכשרים. איני צופה אדוק של טלוויזיה אך מתוקף מקצועי עליי להיות מעודכן ואני נחשף לכל המדיות שיש לעולם הישן והחדש להציע לי. אני מתאים עצמי לעידן החדש, סטורי, אינסטגרם, אפליקציות. כן, מיוזיק לי וסנפצאט. זה העולם שלנו. אני מכיר את הבסיס. אדם שאין לו עבר תמיד יהיה חסר לו משהו בעתיד. מהמגזינים, הטלוויזיה, המחשב אני מקבל תוכן.

 

תומר רוטשילד, תומר רוטשילד האח הגדול, Efifo, מגזין אופנה, אופנה, מגזין אופנה ישראלי-61
תומר בן יעקב (תומר רוטשילד) בהפקת אופנה ל-Efifo. צילום: נוי ערקובי

 

האח הגדול עבר לרשת 13. סוג של מפץ. בבוקר שאחרי תוכנית הפתיחה המייל שלי התפוצץ מהודעות של אופנה מי לבש מה ומי עיצב עבורה את הבגד לכניסת בית האח הגדול. כן. האח הגדול מביא תנועה רבה. ואני מתפקידי כעורך ראשי לדאוג לתנועה רבה. (לא על חשבון איכות אני מזכיר לעצמי). בכל עונה של ׳האח הגדול׳ מאז עלה Efifo לאוויר אני מזהה כניסות דרך גוגל מחיפושי שמות מתמודדי העונה.
את תומר בן יעקב הוא תומר רוטשילדממשתתפי העונה החדשה של האח הגדול צילמנו להפקת אופנה. בנוסף, פירסמנו 2 כתבות אופנה על לירז אסייג ומריה דומרק, גם הן ממשתתפות העונה החדשה. כתבות אופנה קלילות, וכן, אולי שטחיות. מודה. אבל גם זה חלק מהעבודה. יש לזה קהל גדול שאין לו זמן או סבלנות ומחפש קלילות. (סבבה? כן, אני עונה לעצמי). תכל׳ס, שלם עם זה.

משהו עליי: אני מגיע מעולמות של כתיבה ואמנות. יצירה אופנתית כמו הדגמים המהפנטים שראיתי אמש בסרט על מקווין מרגשים אותי. צילום טוב וחזק (לאו דווקא צילום אופנה) נוגע י בבטן. סיפור טוב. יותר מהכל. לב, נשמה חיים.

 

בצילום: ישראל אוגלבו האח הגדול 2018. צילום: אתר רשת 13
אתרים צהובים (גדולים וקטנים – בעיקר, עלובים). ישראל אוגלבו, האח הגדול 2018. צילום: אתר רשת 13

 

הסיפור של ישראל אוגלבו (מלהק האח הגדול 2018 הלך על החתיכים העונה) בן 27 מבני ברק, מרתק. הוא נולד כחרדי, חזר בשאלה בנעוריו, עזב את בית משפחתו, חי ברחוב וחזר לחיים כלוחם בצה״ל ועבד כברמן. ישראל אוגלבו הוא חתול רחוב. הוא מכוון לזכייה. אני מאמין שיזכה.
אני מתעב שנכנסים לחיים הפרטיים של כל אדם, למיטה, לתחתונים. לעשות את זה לאנשים חזקים שיש להם אפשרות תגובה (אייל גולן לדוגמא) גם זה די דוחה ועדיין, הרבה יותר חמור בעיניי למרוח סיפורים רכילותיים ובזויים של רכילאים קטנים מאתרים צהובים (גדולים וקטנים – בעיקר, עלובים) על אנשים שהם כלל אינם מכירים. בטח כשהם מנותקים מהיקום.

 

ישראל אוגלבו האח הגדול, אליאב רחמים, רועי קורנבלום, טאי שרקי, אילן קורן, לירון אופיר , תומר בן יעקו, תומר רוטשילד, סמואל חגאי, Efifo - 1
דפקו הופעה. הלוקים של הבנים בכניסה לאח הגדול 2018: ישראל אוגלבו, אליאב רחמים, רועי קורנבלום, טאי שרקי, אילן קורן, לירון אופיר, תומר בן יעקוב (תומר רוטשילד). צילום: אתר רשת 13

 

כן, ישראל אוגלבו סיקרן אותי. סיפור חייו נגע בי. המראה שלו כנראה תרם אף הוא להתעניינות שלי. אז חיפשתי ומצאתי שיחת בנים: מי דפק הופעה בכניסה לבית (באתר של רשת 13) שיחת גברים על אופנה. משהו שמקובל לשמוע בקהילת הפאשניסטים שלנו, פחות בקרב המאצ׳ו הישראלי המצוי. כן, ישנו שינוי גדול בהתייחסות לאופנה בקרב הישראלי המסוקס ועדיין, כיף לצפות בבנים עושים שיחת בנות.

 

שיחת בנות, ז׳תומרת: אופנה. ישראל אוגלבו, אליאב רחמים, אילן קורן, לירון אופיר. הגברים של ה׳אח הגדול׳ 2018. צילומים: אתר רשת 13

 

 

בצילום: אפי אליסי עורך אתר אופנה אפיפו

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אתר: https://www.fashionisrael.co.il/
מייל: [email protected]
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל
פורסם בקטגוריה מגזין אופנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *