טרנד היהלומים שחורים

|
מגזין אמנות, מגזין אופנה, יהלומים שחורים-1

הטרנד החם ביותר בעולם התכשיטים: תכשיטי זהב לבן משובצים ביהלומים שחורים וצבעוניים. היהלומים הצבעוניים נחשבים לנדירים מאוד. אחד מכל 10,000 יהלומים הופך לצבעוני

האפיל הרומנטי, העשיר וההיסטורי של בני אצולה ומגה ידוענים, גורם כנראה לרבות מהנשים בארץ לאמץ מחדש את הטרנד המלכותי של תכשיטים משובצים ביהלומים שחורים ויהלומים צבעוניים בשלל עיצובים רומנטים. בפרט אם הם משולבים בתכשיטי זהב לבן המדגישים את הקונטרסט ביניהם ומבליטים את צבעי היהלום

 

יהלומים שחורים-5
צילום: ליאור טייטלר

היהלומים הצבעוניים נחשבים ליהלומים  נדירים מאוד. רק אחד מכל 10,000 יהלומים הופך לצבעוני. מדובר ביהלומים שנמצאים בטבע, בסביבה שבה פועלים כוחות פיסיקליים, ובמשך הזמן הם מתגבשים והופכים לבעלי צבעים מרהיבים.

 

יהלומים שחורים-3
צילום: ליאור טייטלר

 

כיום קיימים מכרות בודדים בעולם לכריית יהלומים צבעוניים, אך הם הולכים ומדלדלים, ומלאי היהלומים הצבעוניים הולך ויורד משמעותית. על רקע המחסור הצפוי בשנים הבאות נוצר שוק נישה חדש שנועד לייצור אלטרנטיבות חדשות ולהפוך את היהלומים הצבעוניים לנגישים יותר, אך בניגוד ליהלומים רגילים נדרשת מומחיות גדולה למי שעוסק ביהלומים העוברים תהליך צביעה והשבחה, הן ביהלומי גלם והן ביהלומים מלוטשים.

 

 

יהלומים שחורים-5-1
יהלומים שחורים וצבעונים הטרנד החדש של עולם התכשיטים. צילום: ליאור טייטלר

 

מחברת התכשיטים ‘טוליפ דייאמונדס’, בבעלותו של היהלומן דורון ברנשטיין, וחבר בורסת היהלומים, מוסרים שאחד הטרנדים הבולטים ביותר שילוו את חורף 2016-17 יהיה תכשיטים משובצים ביהלומים שחורים ויהלומים צבעוניים בפלטות צבעים כהות עם גוונים כמו בורדו, ירוק וכחול.

 

יהלומים שחורים-2
צילום: ליאור טייטלר

טוליפ דייאמונדס היא שחקנית חדשה בשוק הישראלי, והחלה לפעול בו לפני כשנה בלבד. החברה מתמחה ביהלומים צבעוניים, אשר עוברים תהליך צביעה והשבחה בטכנולוגיה המאפשרת שליטה מוחלטת בצבע המוגמר של האבן, והתוצאה תכשיטים יוקרתיים ומרהיבים משובצים ביהלומים מודגשי צבע בשלל גוונים מרהיבים, ובערך ברבע מחיר ממחירם המקובל בשוק.

לפני כחודשיים בלבד ערכה חב’ “טוליפ דאיימונדס” את ערב ההשקה הראשון שלה לצרכנים בישראל במסגרתו גם הקימה מועדון לקוחות  “טוליפס” והעניקה לכל חבר כרטיס מועדון אישי עם אשראי של 1000 שקל לקניית תכשיטים בחברה, ומאז היא מדווחת על עלייה אקספוננציאלית ברכישת תכשיטים מזהב לבן 18 קראט המשובצים בעיקר ביהלומים שחורים, ירוקים, בורדו וכחול.

 

יהלומים שחורים-4
צילום: ליאור טייטלר

דורון ברנשטיין: “יתרונם המובהק של יהלומים שחורים וכהים הוא המראה האלגנטי שלהם, המתאים כמעט לכל הופעה. יתרון נוסף, הוא כמובן המחיר האטרקטיבי שאנו מסוגלים לספק לצרכנים אשר הופך את רכישת האבן לנגישה לכל כמעט לכל כיס. אנו מקווים להוביל את שוק היהלומים הצבועים בישראל ושמחים להיות מקור השראה בקרב הלקוחות שאנו משרתים ולאפשר להם להביע את טעמם האישי באמצעות התכשיט והצבע שהם בוחרים”.

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה