ירין שחף, ממובילי הטרנדים באיפור, ייצא לסיבוב הרצאות באירופה

|
ירין שחף - 2 צילום יחצ

ירין שחף, מאפר ומנהל בית הספר למקצועות היופי מצטרף לרשימת הישראלים המצליחים והמוערכים ביותר בחו”ל. שחף שמוכר כמשפיען בהלכי רוח אופנתיים ונמנה עם מובילי הטרנדים העולמיים המכתיבים את דעת הקהל בעולם האיפור והאופנה הגלובלי, ייצא בחודש הבא לסיבוב הרצאות באירופה

 

ירין שחף - 1 צילום יחצ
״אני יוצר מחקר המתבסס על הלכי רוח בעולמות הכלכלה, הפוליטיקה, הסוציולוגיה והעיצוב״. ירין שחף

 

מאת: אפי אליסי

גורו האיפור ירין שחף בולט ומשפיע בתחום האיפור. שחף אישיות מוערכת בקרב ישראלים מצליחנים בעולם. במהלך חודש מרץ 2019, ייצא ל-MASTER CLASS, סבב הרצאות בבתי ספר מובילים באירופה, שם הוא ירצה על הטרנדיים העכשוויים באיפור ועל תחזיות טרנדים לשנים 20/21.

ירין שחף, מגזין תחזיות יופי - 3
ירין שחף. מגזין תחזיות יופי

ירין שחף נוהג להוציא אחת לחצי שנה מגזין יוקרתי מודפס בו הוא מציג את משנת האיפור והתייחסותו לאופנה לשנים ההקרובות. במגזין מוצגים  צילומי דוגמניות במראות אופנה וביוטי אשר אשר עתידים לככב בעונות הבאות.

ירין שחף: ״כדי ליצור תחזית מהימנה ככל האפשר, אני יוצר מחקר המתבסס על הלכי רוח בעולמות הכלכלה, הפוליטיקה, הסוציולוגיה והעיצוב. תחזית טובה מנסה ‘לנבא’ את רצונות האנשים בכלל ואת ההתנהלות העיצובית והצרכנית בפרט. המגזין שאני עורך מצטרף לכמה ירחונים מובילים בעולם, שרואים אור לקראת הרבעון האחרון של השנה״.

 

 

הוגה טרנדים

הטרנדולוגים הינם מומחים העוסקים בחיזוי תחזיות אופנתיות, הם אלה הממציאים לנו את עולם הביוטי כל פעם מחדש ויוצרים טרנד, שכולנו חשים צורך להיות חלק ממנו, על מנת שנהרגיש ״אופנתיים״. הם דנים בשאלות: מה יקלע לטעמו של הקהל, איזה פריט צריך להיעלם, איזו סקאלה של צבעים תהפוך לדבר הבא, ומה כבר שייך לאתמול?

ירין שחף נמנה עם המובילים בתחומו בעולם ונחשב פורץ דרך בתחום האיפור והביוטי. שחף יוצר חברויות עם מובילי הטרנדים באיפור ואף מקיים שיתופי פעולה וקשרים קבועים. הם מתדיינים, מתייעצים ולבסוף כל אחד הטרדולוגים מפרסם את את משנתו ותחזיותיו בארצו.

סבב ההרצאות של ירין שחף

ברצלונה
בתאריכים: 18/3/19 | 19/3/19
Make Up School by David Molina’s

ירין שחף, מגזין תחזיות יופי - 1

שטוקהולם
בתאריך: 22.3.2019
Make Up Institute Stockholm’s

ירין שחף, מגזין תחזיות יופי - 2

 

 

צילומים: יעל בר כהן, הילה אלקיים, מיכה קיזנר, אבי משולם

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

פורסם בקטגוריות ביוטי, ירין שחף. טור איפור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *