ליאונרדו די קאפריו, קייט וינסלוט, אופנה

|
אפיפו מגזין

מאה שנים וקצת חלפו מאז טבעה ה"טיטאניק", לאחר התנגשות בקרחון, כשעל סיפונה 1500 נוסעים. קצת פחות מ-20 שנה חלפו מאז בכינו, התרגשנו, צפנו וטבענו יחד עם ליאונרדו די-קאפריו וקייט ווינסלוט שהיו בתחילת הקריירה, ועדיין, אולי, רגעי השיא שלהם, במה שנחשב לאחד הסרטים הארוכים והרווחיים ביותר בהיסטוריה. עכשיו מגיעה לארץ התערוכה

 

אפיפו מגזין

 

תערוכת ה"טינטאניק מסתובבת בעולם כ-15 שנה ומשכה אליה יותר מ-25 מיליון צופים שבאו לראות מקרוב את מה שנותר מאותה אוניית הפאר: חדרים, אולמות, חדרי האוכל, שברים וחפצים שנאספו מלב ים, וממצאים נוספים  (בושם מיצרנית שנסעה על הספינה לניו יורק כדי למכור דוגמאות, דגל עם כוכב לבן חרוט על הקו העילי של הספינה ועוד), דרכם תוכלו לחוות את מציאות שבה חיו נוסעי הספינה, רגע לפני שירדה לקרקעית. עוד לפני כן בכניסה תקבלו כרטיס כניסה שהוא העתק מדויק של כרטיסי העלייה לסיפון ספינת הטיטאניק, קיבלו הנוסעים ב-15 לאפריל, 1912.

 

אפיפו מגזין

 

 

אפיפו מגזין
"טיטאניק". ליאונרדו די קאפריו וקייט ווינסלוט. רגעי שיא

 

 

אפיפו מגזין

 

 

אפיפו מגזין

 

 

אפיפו מגזין

 

המסע אל רגעיו האחרונים של ה" די קאפריו" מתחיל כמסע על ספינת הטיטאניק. תלכו לאורך מבנה הספינה, תחוו את החיים על הסיפון עד לרגע ההתנגשות, דרך לחיצת כפות ידיהם כנגד הקרחון בו התנגשה האנייה, תלמדו על סיפורי גבורה אנושיים, דרך ממצאים שנמצאו, תתפעלו מתחושת ההבטחה שהיתה לזמן קצר על האנייה. בגלריה לזכר הנספים, המבקרים ייקחו את כרטיסי העלייה לספינה ויבדקו בקיר הזוכרים אם נוסעיהם או חבריהם שרדו או נספו בתאונה הימית הגדולה ביותר שידע העולם באותה התקופה.

 

אפיפו מגזין

 

תערוכת הטיטאניק

מקסידום, מרכז הירידים, תל אביב
ימים א'-ה': שעות: 9:00- 20:00
ימי ו': 13.6.14 שעות: 9:00-16:00
ימי שבת: שעות: 9:00-20:00

התערוכה תסתיים ב- 23.8.14
כרטיסים: eventim.co.il או בטל'. 9066*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efifo – מגזין אופנה

Israeli Fashion Magazine ,מגזין אופנה ישראלי

Efifo, מגזין אופנה ישראלי, משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo, מגזין אופנה ועיצוב, שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, מוקדש כולו לאופנה – הפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראל. Efifo, מגזין אופנה אונליין, הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo, מגזין אופנה, יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, דוגמנים, דוגמניות, סטייליסטים, סטייליסטיות, מעצבי שיער, מאפרים ומאפרות.

 

פורסם בקטגוריה ללא קטגוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות פייסבוק