מרקם אנושי

|
ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון-5

אפיפו הלך לעשות עיסוי רקמות בספא זאוס בראשון לציון וחזר חיה רעה

מאת: אפי אליסי

ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון-1
נחמד להמתין במקום יפה שכזה למטפל שלך לא? ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון. צילום: יחצ

אני אוהב את העבודה שלי. היא דינמית. הרבה מהדברים קורים מעצמם. את רובם אני יוזם. אז כן, אני הולך להשקות, לתצוגות ולאירועים ואני עושה מינגלינג של חיוכים אמיתיים וגם מזוייפים. אני בוחן את השטח ושולח חץ שיפגע במטרה: קידום האתר שלי.
להיות בעלים ועורך של אתר אופנה זה אומר שהרבה מתחנפים אליך ואתה צריך להיות נחמד כי אתה דמות מייצגת. כן, יש זוהר והרבה פאן. אבל כדי להצליח צריך לעבוד קשה ולא להרפות, וזה מה שאני עושה. עיקר החיים שלי בשלוש השנים האחרונות, הם ישיבה של שעות ארוכות מול המחשב (המשרד שלי). שם אני מבלה את רב זמני. ועכשיו ברצינות: שם אני נהנה הכי הרבה. לא בהשקות ולא עם כוס שמפניה ביד באירוע מתוקשר.

ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון-3
סחתיין על העיצוב. הבריכה ב׳זאוס׳ ראשון לציון. צילום: יח״צ

המטפל שלי היה שרירי ושאל אם אני אוהב חזק. שאני אגיד לא לגבר שרירי? הוא מרח אותי בשמן והחל לעסות כל חלק בגופי, תוך שימוש בכפות ידיו ובזרועותיו האימתניות. כבר עשיתי בעבר מספר רב של מסאז׳ים. כזה לא היה. עיסוי רקמות? פירקו לי את הצורה והרכיבו אותה מחדש

הישיבה הארוכה מול מחשב מביאה איתה חולי וניוון של הגוף ולכן החלטתי לקפוץ למקצוען אמיתי שיחזיר לגוף את החיות. במרכז המסחרי של ראשון לציון, מעל הסופרים ומרכזי הקניות, שוכן לו ספא מפואר במיוחד. מפואר ומפנק. ספא ׳זאוס׳ נמצא במתחם היוקרתי של מכון הכושר ׳זאוס׳. ׳זאוס׳ הינה רשת מתחמי ספורט וספא מהמצליחים והאיכותיים בישראל.
בהמתנה למטפל קיבלתי חלוק ונעלי ספא כדי שאוכל להתפנק במתקני הבריאות של ׳זאוס׳ ספא: בריכת שחיה, ג׳קוזי, סאונה רטובה, סאונה יבשה ומקלחות סטריליות במיוחד.

ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון-2
הגוף חזר לחיות. חדר הטיפולים בספא ׳זאוס׳ ראשון לציון. צילום: יח״צ

המטפל שלי היה שרירי ושאל אם אני אוהב חזק. שאני אגיד לא לגבר שרירי? הוא מרח אותי בשמן והחל לעסות כל חלק בגופי, תוך שימוש בכפות ידיו ובזרועותיו האימתניות. כבר עשיתי בעבר מספר רב של מסאז׳ים. כזה לא היה. עיסוי רקמות? פירקו לי את הצורה והרכיבו אותה מחדש.
מים קרים, תה צמחים, עוגיית קינמון, קפיצה לג׳קוזי, חום לעצמות בסאונה, מקלחת ויציאה זריזה לרכב שחנה ממש בקומה העליונה של המתחם סמוך לכניסה למתחם הבריאות.
אני בן אדם חדש. מוכן להכין לכם את הכתבה הבאה.

ספא ׳זאוס׳ ראשון לציון-4
תמיד כיף. הג׳קוזי ב׳זאוס׳ ראשון לציון. צילום: יח״צ

כל הפרטים על הטיפולים בספא ׳זאוס׳ ראשון לציון תוכלו למצוא בלינק: http://www.vimspa.co.il/

 

פורסם בקטגוריה חדשות האופנה