ציבי גבע בפחות מאלף

|
מור סילבר, אלי אדרי, אופנה, אמנות, איפור, אתר אופנה, הפקות, הפקות אופנה, חדשות אופנה, טרנדים, כתבות אופנה, מגזין אופנה, מאפרות, מגזין אופנה 2018, מגזין אופנה אונליין, מגזין אופנה ועיצוב, מגזין אופנה ישראלי, מגזין סטייל, מגזיני אופנה ישראלים, עיצוב אופנה, עיצוב שיער, עיתון אופנה, עיתון אופנה 2018, צילום, צילום אופנה, שיער, Beauty, Efifo, Facebook, fashion, Fashion Articles, Fashion Magazine, Fashion News, hair, Hair style, Instagram, Israel, Israeli Fashion Magazine, Makeup, Models, Pinterest, style, Trends, Twitter

השקה מחודשת ומוצלחת לגלריה “פחות מאלף”. גם האמן ציבי גבע מציג שם

 

www.fashionisrael.co.il
מור סילבר ואלי אדרי. פלורנטין זה הכי TLV

 

הפתיחה המחודשת של הגלריה “פחות מאלף” שעברה שיפוץ והורחבה, משכה אליה חובבי אמנות ותרבות רבים שבאו לתת כבוד לאלי אדרי, מי שבנה במו ידיו את הגלריה הפלורנטינית הייחודית. “פחות מאלף” הולכת ותופסת מקום של כבוד בנוף הגלריות התל אביביות, ומהווה מוקד משיכה גם לבכירי האמנים הישראלים, ביניהם ציבי גבע, שמציג במקום יצירה מקורית למכירה בפחות מאלף דולר. (ציבי גבע הוא האמן הישראלי שנבחר לייצג את ישראל בביאנלה הקרובה בוונציה). מדובר בחותמת איכות גבוהה לגלריה הצעירה.

 

www.fashionisrael.co.il
הציפור. יצירה מקורית של ציבי גבע ב”פחות מאלף”
www.fashionisrael.co.il
אדרי עם האמן הצעיר סהר מתנה ולמטה עם האשה שאיתו לימור זוהר

 

הפתיחה המחודשת היא גם הזדמנות להכיר את האוצרת החדשה של הגלריה, האמנית שירה גפשטיין מוסקוביץ’, בוגרת המדרשה לאמנות וממקימות ‘גלריה בנימין’: “אני כאן כדי להמשיך ולשמר את הגלריה כמקום שתהיה בו אמנות טובה ואיכותית. להביא את אמנות הרחוב שאמנם מגיעה מהשוליים ועדיין שתהייה מאוד איכותית, לחבר אליה אמנים מוכרים ובכירים ולעשות מיקס אמנותי מעניין. בתצוגת העבודות בחלל החדש ניתן כבר עתה לראות את השילובים המעניינים. הקונספט הוא אמנות טובה מבלי לקרוע את הכיס”.

 

www.fashionisrael.co.il
מיקס אמנותי מעניין. “פחות מאלף”

 

 

Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: [email protected]
אתר: https://www.fashionisrael.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
דף עסקי: Fashion Israel

 

פורסם בקטגוריה אופנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *