רועי סנדלר, שיר לוי, איתי לוי

|
רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-2

רועי סנדלר, אין את מי לחבק, מהלב, לא שתלכי, שיר לוי, איתי לוי, אורי שכיב, ארכדי דוכין, די לאון, אופיר כהן, גל שריג, אלי קשת, אריק זנטי, גילי זכאי, דודו קומה, יעקב למאי, עמוס אלגלי, בית היוצר, מוזיקה ים תיכונית, מוזיקה ישראלית, אייל גולן, שלמה ארצי

רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-1-689
"מוזיקה בעיני היא תרופה לכל. מחזקת, מתגמלת, מספקת ולא מאכזבת". רועי סנדלר. צילום: ליאור פינקסון

 

רועי סנדלר. יש את מי לחבק

רועי סנדלר מארח את איתי לוי, בית היוצר, 4.3.15

מערכת המגזין

אל הבמה הקטנה בבית היוצר בתל אביב התקבצו אוהביו של רועי סנדלר (מכוכבי סידרת הדוקו 'פושרז'), המכונה ג'סטין ביבר של המוזיקה הים תיכונית. רועי סנדלר,  17, ילד יפה עם קול טוב, פתח את ההופעה עם הלהיט הגדול שלו "אין את מי לחבק" (מילים: גל שריג, לחן: רועי סנדלר ואריק זנטי). במקרה שלו דווקא היה מי שיחבק. הקהל שהיה מורכב ברובו ממשפחה וחברים, עשה לילד מעין חיבוק דוב שהעלה אצל הזמר הצעיר את מפלס ההתרגשות. בהמשך עלה הזמר איתי לוי וחיבק את סנדלר בשני דואטים. היה את מי לחבק.

רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-3
חיבוקי. רועי סנדלר וחבר. איתי לוי. צילום: ליאור פינקסון

בקשה קטנה לחברי מועדון הזאנר המזרחי: באמשלכ'ם תניחו לשלמה ארצי. כמעט כל מופע בז'אנר מכיל ביצוע לשיר שלו. אתם לא צריכים את הלגיטמיציה הזו. אתם ישראלים בדיוק כמו שלמה ארצי. שימו אותו במקום שלו ותהיו במקום הטבעי שלכם. אתם מספיק אהובים ומקובלים ולא זקוקים לחותמת של איש.
איתי לוי, גם הוא זמר בתחילת הדרך שהולך ותופס מקום מכובד ברשימת צעירי המזרח החדשים, יודע לשחק כוירטואז לא קטן במיתרי קולו. סנדלר, זמר, כותב, ומלחין, שהשיק לאחרונה את אלבום הבכורה שלו, 'מהלב', ערך את טבילת אש הגדולה שלו במופע גדול ב'רידינג 3', כשארקדי דוכין בא לעשות כבוד והתארח במופע. הוא לא הטייפקסט הרגיל שאנו מכירים. המראה שלו מזכיר את אלביס מלך הרוק'נרול בנעוריו. אפשר, אם רוצים, לקחת את זה ללוק הג'סטין בברי. הקול שלו ילך ויעבור את המסלול שכל זמר חייו לעבור. ועדיין, יש לו את זה.

רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-50
ג'סטין ביבר הישראלי. רועי סנדלר. צילום: ליאור פינקסון

באלבום הבכורה עליו עמל משך שלוש שנים, הקיפו את סנדלר ארקדי דוכין ('לאן שתלכי', מילים: ארקדי דוכין וזמיר גולן, לחן: ארקדי דוכין) עדי לאון, אופיר כהן, גל שריג, אלי קשת, אריק זנטי, גילי זכאי, דודו קומה ויעקב למאי. את ההופעה בערב פורים ניהל אמנותית והפיק מוזיקלית, נדב ביטון שהופך דמותית משמעותית בתעשית המוזיקה הישראלית. רועי סנדלר שר את 'מיכאלה' סינגל חדש מאלבום שבדרך, ואת הרפרטואר מאלבום הבכורה ותוספות שמחות, שהפכו את הערב לחאפלה בסימן העדלאידע.

רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון
אורי שכיב (x factor). בא לפרגן לרועי סנדלר (פושרז). צילום: ליאור פינקסון

 

רועי סנדלר שיוצא בסיבוב הופעות ועובד על האלבום הבא: "מוזיקה בעיני היא תרופה לכל. מחזקת, מתגמלת, מספקת ולא מאכזבת. מהמקום העמוק והרגיש ביותר, אתה יוצר משהו כדי לגעת בלבם של אנשים. יש משהו מאוד מתגמל בידיעה שהמוזיקה שלך משפיעה על בני אדם ועל התרבות הישראלית, זה מדרבן אותי ליצור עוד עוד. ההנאה הכי גדולה היא לעמוד על במה לפגוש את הקהל מקרוב".

 

 

 

 

רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-1
מיכאלה ושיר לוי. צילום: ליאור פינקסון
רועי סנדלר. הלב בית היוצר. צילום: ליאור פינקסון-20
עמוס אלגלי, 'אייל גולן קורא לך'. צילום: ליאור פינקסון

רועי סנדלר, אין את מי לחבק, הלב, לא שתלכי, שיר לוי, איתי לוי, אורי שכיב, ארכדי דוכין, די לאון, אופיר כהן, גל שריג, אלי קשת, אריק זנטי, גילי זכאי, דודו קומה, יעקב למאי, עמוס אלגלי, בית היוצר, מוזיקה ים תיכונית, מוזיקה ישראלית, אייל גולן, שלמה ארצי

 

 

פורסם בקטגוריה כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות פייסבוק