שבוע הגאווה ביפו העתיקה

|
efifo, צבעי גאווה, pride, מצעד הגאווה, גאווה 2017, אתר אופנה, מסגרת תמונה מקושטת לקראת שבוע הגאווה - 1

גאווה 2017. יפו העתיקה חוגגת גאווה: מדי שנה מתקיים ברחבי תל אביב יפו שבוע הגאווה שסוחף אליו צעירים מכל רחבי הארץ והעולם. במסגרת שבוע הגאווה מציעים אתרים שונים בעיר אירועים מיוחדים והנחות לחוגגים

 

efifo, צבעי גאווה, pride, מצעד הגאווה, גאווה 2017, אתר אופנה, גלידת גאווה
שבוע הגאווה: פיצה גאווה. צילום: יח״צ

 

גאווה 2017: הקרנה פתוחה של הסרט “מלכת הלילה”, מופע מוסיקלי של להקת “שמונים ומשהו” עם ליאון רוזנברג, דיג’יי שינגן מוזיקה שמחה, תפריטים ייחודיים והנחות על אלכוהול, מסגרת הצילום הענקית של יפו העתיקה הצופה לחופי תל אביב תתקשט במיוחד לכבוד שבוע הגאווה

 

efifo, צבעי גאווה, pride, מצעד הגאווה, גאווה 2017, אתר אופנה, "סוזן בארטש: מלכת הלילה"
שבוע הגאווה: מתוך הסרט “סוזן בארטש: מלכת הלילה”

 

מאת מערכת EFIFO

עיריית תל אביב יפו, המחלקה למופעים והחברה לפיתוח יפו העתיקה, מארחים ביום רביעי 7/6 קוקטייל שקיעה תחת כיפת השמיים, אל תוך הלילה, באווירה יפואית קסומה. האירוע יהיה פתוח לציבור ולתיירים שיבקרו בעיר לרגל שבוע הגאווה.
אירועי שבוע הגאווה יתקיימו בשני מוקדים ביפו העתיקה, גן הפסגה וכיכר קדומים. בשעה 21:00 יוקרן בגן הפסגה הסרט “סוזן בארטש: מלכת הלילה” שהוקרן במסגרת פסטיבל “דוקאביב 2017”. כמו כן, החל מהשעה 19:00 יתקיים אירוע גאווה בכיכר קדומים שיכלול מופע מוזיקלי של להקת “שמונים ומשהו” עם ליאון רוזנברג ובנוסף ינעים את זמנם של המבקרים דיג’יי שינגן מוזיקה כיפית ושמחה.

 

efifo, צבעי גאווה, pride, מצעד הגאווה, גאווה 2017, אתר אופנה, הסרט "סוזן בארטש: מלכת הלילה" - 6
שבוע הגאווה: מתוך הסרט “סוזן בארטש: מלכת הלילה”

 

הסרט “סוזן בארשט: מלכת הלילה” שהוצג לראשונה במסגרת פסטיבל דוקאביב מספר את סיפור חייה של אישה צבעונית במיוחד שמוכרת בזכות המסיבות המסעירות שהיא מארגנת בניו-יורק והאאוטפיטים התיאטרליים שלה. לצד אלו, חושף הסרט את המימד הפוליטי של עשייתה שכולל גיוס כספים למעל חולי איידס ושילוב אאוטסיידרים מכל סוג במסיבות שלה. הסרט מלווה את בארטש ופמלייתה ברגעים נוצצים ובהתכנסות מרוככת בחיק משפחתה.
להקת “שמונים ומשהו” מחזירה את מיטב להיטי שנות ה-80 אל הבמה, בביצועים חיים, מרקידים, מלאי צבע וצלילים אותנטיים, ובליווי כלים חשמליים מהתקופה.
מסעדות כיכר קדומים יציעו לחוגגים 1+1 על בירה, יין ומגוון אלכוהול ובנוסף יוגשו תפריטי אוכל בהטבות מיוחדות לאירוע הגאווה שיכללו בין היתר פיצה צבעונית במיוחד שתקושט בשלל צבעי הקשת.

 

efifo, צבעי גאווה, pride, מצעד הגאווה, גאווה 2017, אתר אופנה, מסגרת תמונה מקושטת לקראת שבוע הגאווה -8
שבוע הגאווה: מסגרת תמונה מקושטת לקראת שבוע הגאווה. צילום: גיא יחיאלי

לכבוד שבוע הגאווה, גם מסגרת הצילום הענקית הממוקמת על טיילת מפרץ שלמה וצופה לנוף הייחודי של חופי תל אביב תתקשט לכבוד האירוע בצבעי דגל הגאווה ותציג האשטגים ייחודים לשבוע הגאווה – תחנת חובה לתמונת אינסטגרם מנצחת.

 

 

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה