שיר אלמליח ומאור בוזגלו ביחד

|
אופנה: הפרזנטורים החדשים של מותג הג'ינס לי קופר: הדוגמנית שיר אלמליח ושחקן הכדורגל מאור בוזגלו

הדוגמנית שיר אלמליח שהתגרשה לא מכבר משחקן הכדורגל לשעבר, אלרואי כהן, מככבת יחד עם מאור בוזגלו, כוכב קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, בקמפיין קיץ 2017 של ״לי קופר״. כל אחד מהם ישלשל לכיסו כ-100 אלף שקלים

״שיר אלמליח מאוד מודעת לעצמה, ומתאימה בדיוק לאמירה הסקסית של הקולקציה החדשה. מאור בוזגלו הוא הגבר הישראלי החדש, מטרוסקסואל, קעקועים ותספורת ייחודית״

אופנה: הפרזנטורים החדשים של מותג הג'ינס לי קופר: הדוגמנית שיר אלמליח ושחקן הכדורגל מאור בוזגלו -1
״יש להם הלוק, הסטייל, והאטיטיוד הנכונים״. מאור בוזגלו ושיר אלמליח. צילומים: נימקו דיזיין, שי יחזקאל

מאת: אפי אליסי

שחקן הכדורגל מאור בוזגלו והדוגמנית שיר אלמליח ביחד. טוב, נו, זה לא מה שאתם חושבים. השניים נבחרו כפזנטורים החדשים של ״לי קופר״ לקמפיין קיץ 2017. כל אחד מהם יקבל כ-100 אלף שקליפ. עלות הקמפין מוערכת ב-4 מיליון שקלים.
סיגל כספי, ׳לי קופר׳: ״בחרנו בדוגמנית המצליחה שיר אלמליח ובמאור בוזגלו, כוכב קבוצת הכדורגל, הפועל באר שבע, להוביל את הקמפיין. יש להם הלוק, הסטייל, והאטיטיוד הנכונים. מצאנו כי השניים מייצגים את האסטרטגיה החדשה של המותג. כיום נחשבים מאור בוזגלו ושיר אלמליח לשמות חמים וחזקים במיוחד . לכל אחד מהם מעריצים רבים העוקבים אחריהם ברשתות החברתיות. מאור בוזגלו מייצג את הגבר הישראלי החדש, המטרוסקסואל, זה שמקפיד על הלוק שלו: הקעקועים, והתספורת-הסמל המסחרי שלו. שיר אלמליח מאוד מודעת לעצמה, לא מתפשרת על הפרטים הקטנים, ומתאימה בדיוק לאמירה הסקסית של הקולקציה החדשה של לי קופר”.

אופנה: הפרזנטורים החדשים של מותג הג'ינס לי קופר: הדוגמנית שיר אלמליח ושחקן הכדורגל מאור בוזגלו -3
״מתאימה בדיוק לאמירה הסקסית של הקולקציה״. שיר אלמליח. צילום: שי יחזקאל

שיר אלמליח, 27, היפיפיה שהתגרשה לא מכבר משחקן הכדורגל לשעבר, אלרואי כהן, נחשבת לאחת הרווקות המבוקשות ביותר בישראל ומהדוגמניות היותר עסוקות. אלמליח בהחלט יכולה לזקוף את ההצלחה לה היא זוכה בעיקר לעצמה. היא עבדה מאוד קשה, הציבה מטרות והשיגה אותן. מלבד הגירושין, אמה של אלמליח חולה בסרטן ושיר לוקחת חלק בטיפול באם אליה היא קשורה במיוחד. שיר אלמליח שעברה לא כבר מסוכנות ״עילית ישראל״ למחלקת הטאלנטים של ׳יולי׳, הצטלמה לדולצ’ה וגבאנה, שאנל, וטום פורד. ולמגזינים: GQ ו-Cosmopolitan האמריקאים, Marie ClaireElle, שיר אלמליח שהשתתפה לפני שנתיים בעונת ה-VIP של “האח הגדול”, היתה דמות שקטה, צנועה ובעיקר הדיירת היפה ביותר ששהתה בבית ״האח הגדול״ לדורותיו, שיר אלמליח גרמה לגברים רבים בישראל להתאהב ולנשים לקנא בה בעיקר בשל נתוני הגוף המושלמים שלה. רגוסיימה במקום השלישי.

אופנה: הפרזנטורים החדשים של מותג הג'ינס לי קופר: הדוגמנית שיר אלמליח ושחקן הכדורגל מאור בוזגלו -4
״מטרוסקסואל״. מאור בוזגלו. צילום: נימקו דיזיין

מאור בוזגלו, 29, כוכב קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע ושחקן בנבחרת ישראל, שיאן ההופעות ומלך השערים של נבחרת הנוער בכל הזמנים, עם 35 הופעות ו-21 שערים. מאור בוזגלו מתגורר בלהבים, נשוי למירן, אחייניתו של אבי נמני. לזוג שני ילדים תאומים. מאור בוזגלו מנוהל על ידי אביו יעקב בוזגלו, שהתנהלותו המקצועית השנויה במחלוקת, גרמה למאור בוזגלו קשיים רבים בקריירת הכדורגל שלו. בשנה שעברה פרץמאור בוזגלו בגדול והפך לשם החם בכדורגל הישראלי כשהוביל את הפועל באר שבע לזכייה בתואר אלופת המדינה. מאור בוזגלו הינו גבר חתיך ומסוקס ויש לו חיבה גדולה לאופנה. כמעט תמיד תמצאו אותו לובש בגדים עדכניים עם הרבה שיק וסטייל. רבים בתקשורת כינו אותו “מטרוסקסואל”.

 

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה