שלומית מלכה, יהודה לוי

|
שלומית מלכה -01

שלומית מלכה, הדוגמנית הישראלית הבינלאומית, נבחרה כפרזנטורית של רשת PADANI פדני תכשיטנים

אחרי שכיכבה על שערי ששה מגזיני אופנה בינלאומיים השם החם של תעשיית האופנה, שלומית מלכנ קוטפת קמפיין יוקרתי

שלומית מלכה -04
שלומית מלכה קמפיין הלבשה תחתונה אינטימיסי צילום: יח"צ חו"ל

מאת מערכת המגזין

שלומית מלכה לא עוצרת. אחרי שכבשה את אירופה, ניו יורק, יהודה לוי ושאר העולם התבשרנו היום כי הטופ מודל קוטפת עוד קמפיין. והפעם עם הרבה גלאם. היא נבחרה לפרזנטורית של רשת PADANI פדני תכשיטנים. בנוסף מחזיקה שלומית מלכה (בת 21) בתפקיד הפרזנטורית של רשת האופנה "פוקס FOX", וכן של רשת ההלבשה התחתונה האיטלקית אינטימיסימי. במקביל מככבת שלומית מלכה, בקמפיין האחרון של "מייבלין ניו יורק" על גבי שלטי חוצות ענקיים בניו יורק, ובקמפיין של מעצב העל ראלף לורן לקו האופנה ולקו משקפי השמש. עוד לאחרונה כיכבה שלומית מלכה שמיוצגת בלעדית על ידי אלינור שחר, על שערי מגזיני האופנה המובילים בעולם ביניהם ELLE הספרדי, GLAMOUR, מארי קלייר, הארפר באזאר. בקרוב תככב בשער שני נוסף במגזין ELLE הספרדי.

שלומית מלכה -003
שלומית מלכה על שער באזאר צילום: יח"צ

שלומית מלכה: "אני גאה ושמחה להצטרף לבית פדני תכשיטנים. החיבור שלי לעיצוב ואופנה ישראלים חשוב לי מאד, ואין לי ספק שנהנה מהדרך המשותפת".

שלומית מלכה -02
שלומית מלכה שער ELLE ספרד

מפדני נמסר: "אנו שמחים להודיע היום כי שלומית מלכה, הדוגמנית הבינלאומית המבטיחה, תהיה הפרזנטורית החדשה של PADANI פדני תכשיטנים. שלומית מלכה מייצגת עבורנו את האישה הישראלית, היא יפהפייה ומקסימה עם חיוך כובש. הצלחתה בארץ ובעולם מסמנת אותה כאחת הדוגמניות הישראליות המבטיחות ביותר. "שלומית מלכה מייצגת עבורנו את היופי הישראלי אליו מתחברים גם בכל העולם. אנו רואים בשלומית חיבור נפלא והרמוני לעולם היוקרה של התכשיטים של פדני. כפי שהתכשיטים של פדני, המעוצבים כאן בישראל ומביאים את אופנת היוקרה בשפה עיצובית בינלאומית, כך גם שלומית. יופייה ישראלי ובינלאומי כאחד.
בהזדמנות זו אנו רוצים לומר תודה גדולה לירדן הראל, ממנה אנו נפרדים לאחר שנה בהן ליוותה את פדני כפרזנטורית. ירדן הפכה לבת משפחה בבית פדני, והיה לנו הכבוד והעונג לעבוד עמה. אנו מאחלים לירדן הצלחה גדולה בכל אשר תבחר.

הקרציה: נינט מחזיקה רק בדלתא
הדבורה: לי לוי מי?

 

פורסם בקטגוריה כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות פייסבוק